Понеділок , 12 Травень 2025
Ілюстративне зображення
Головне

Які наслідки після атаки ЗС РФ у Київській та Черкаській областях?

У ніч на 14 грудня Росія атакувала Київську та Черкаську області із застосуванням дронів, повідомляють “Вечірні Вісті” із посиланням на PolitExpert.

Київська область:
Тривога оголошувалася тричі, сили ППО успішно збили цілі. Проте падіння уламків призвело до пошкодження будівлі підприємства, двох складів та автомобіля. Постраждалих немає, пожежу оперативно ліквідували.

Черкаська область:
Тривога тривала близько десяти годин, сили ППО знищили 25 дронів «Шахед». Жертв немає, але уламки пошкодили лінію електропостачання, яку ремонтники швидко відновили.

Атака супроводжувалася повітряною тривогою по всій території України з вечора 13 грудня. У Києві ППО збила до 10 безпілотників. В Одесі також було чутно вибухи. Незважаючи на масштабну атаку, вдалося уникнути жертв і серйозних пошкоджень критичної інфраструктури. Майже через добу після ударів ЗС РФ в Одесі скасували екстрені відключення електроенергії.

Українські захисники відбили ворожий штурм, знищили 2 БМП, ліквідували 12 бійців ЗС РФ, 2 – полонили.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Британія передасть Україні ще 5 систем Raven для посилення ППО

Британія планує передати Україні ще п’ять зенітних комплексів Raven, що значно посилить...

Україна отримала 1 млрд євро за рахунок заморожених російських активів: як будуть використані ці кошти

Україна отримала від Європейського Союзу (ЄС) 1 млрд євро (приблизно 1.13 млрд...

Хакери поширили відео з наради Житомирського ТЦК: мета — дискредитація

Нещодавно хакери поширили у мережі відео, що зафіксувало службову нараду посадових осіб...

Російська армія готується до великого прориву в двох напрямках Донецької області

Російські війська готують масштабну операцію на двох ключових напрямках Донбасу. Підготовка включає...