Четвер , 20 Червень 2024
Головне

Як швидко отримати мільйон монет у Hamster Kombat?

У проекті Hamster Kombat з'явився квест, пройшовши який гравці можуть отримати додаткові монети.

У проекті Hamster Kombat з’явився квест, пройшовши який гравці можуть отримати додаткові монети. Кількість цієї нагороди – мільйон монет, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Hamster Kombat.

У грі з’явився квест, заснований на системі абетки Морзе. Гравець може ввести певне поєднання символів, використовуючи тапи та отримати нагороду у вигляді мільйона монет.

Для того, щоб отримати цей мільйон, потрібно ввести BTC на азубуці Морзе. Тричі топаємо на “Прибуток за тап”. Хом’як стане червоним, після чого можна розпочинати введення символів, використовуючи систему сигналів Морзе. Буква B це буде -••• (1 довгий тап, 3 рази короткий). Літера Т це – (1 довгий тап), З це -•-• (1 довгий, короткий, довгий, короткий). При помилці у введенні потрібно розпочинати заново.

Між літерами важливо робити невелику паузу. Пауза триватиме до того, як на екрані з’явиться введена вами літера. Щоразу, коли Ви правильно вводите літеру, вона з’являтиметься на екрані. Усі літери вийдуть у поле нагороди над монетою і після цього на ваш ігровий рахунок впаде 1000000 монет. Також коди будуть оновлюватися щодня о 19:00 за UTC.

Сам проект є вкрай перспективним.

Leave a comment

Залишити відповідь

Related Articles

Комбо карти Hamster Kombat 19 червня

Hamster Kombat – гра в жанрі клікер на платформі Telegram, де користувачі...

У Франції презентували новий дрон Colibri, ЗСУ незабаром його отримає

Компанія KNDS представила безпілотний літальний апарат найновішого зразка Colibri.

Одеські співробітники ТЦК насильно затримали чоловіка

В Інтернеті з'явилося відео, де одеські військові затримують цивільного.