Субота , 7 Червень 2025
Головне

Від військової служби за хабар: СБУ викрила мережу уклоністських схем

СБУ викрила ще 5 ухілістських схем.

Служба безпеки української держави викрила ще 5 ухілістських схем. Серед затриманих військкомат, який вимагав хабарі для бронювання від призову та військову службу, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Telegram канал СБУ.

“Комплексні заходи дозволили нам викрити ще кілька нелегальних схем, які дозволяли людям ухилятися від військових обов’язків. Вони допомагали військовозобов’язаним отримати бронювання завдяки дачі хабарів”, – заявили у Службі безпеки України.

Вартість послуг складала до 10 тисяч доларів Сполучених Штатів Америки. Одним із місць видачі даних броней є безпосередньо військовий комісаріат.

Поліція також показала ефективність у боротьбі проти ухилістів.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Умєров очікує важливі анонси після засідання “Рамштайн”

Міністр оборони України Рустем Умєров висловив надію, що після сьогоднішнього засідання у...

ЗС РФ наближаються до Сум, але захопити місто не вдасться — ISW

Російські збройні сили активізують наступ у північних районах Сумської області, намагаючись наблизитися...

Уражена стратегічна авіація РФ: Валерій Романенко оцінює наслідки операції “Павутина”

Стратегічна авіація Російської Федерації, яку було уражено під час операції Служби безпеки...

РФ атакує на всіх фронтах: Генштаб ЗСУ про найгарячіші точки боїв за добу

Протягом останньої доби на фронті відбулося 141 бойове зіткнення, і українські сили...