Вівторок , 16 Червень 2026
Ілюстративне фото
Головне

В Криму окупанти маскують репресії проти українців під “боротьбу з наркозлочинами”

В окупованому Криму російська влада використовує звинувачення в наркозлочинах, щоб приховати репресії проти українців.

В окупованому Криму російська влада використовує звинувачення в наркозлочинах, щоб приховати репресії проти українців, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Центр національного спротиву.

За даними ЦНС, почастішали випадки, коли затриманих у рамках «контрдиверсійних заходів» звинувачують у зберіганні наркотиків. Затриманим не надають адвоката та не повідомляють родичам про їхнє місцезнаходження, а суди проходять за зачиненими дверима.

Таким чином Росія намагається приховати масштаб репресій на півострові. Раніше Центр прав людини ZMINA зазначав, що однією із найнебезпечніших тенденцій залишаються сфабриковані справи проти цивільних журналістів, спрямовані на придушення свободи слова у Криму. Про це заявила Вікторія Нестеренко на Парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи у Ризі. У Росії визнали втечу Чорноморського флоту з Криму.

Росіяни вивели кораблі з портів окупованого Криму.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Автовикуп квитків Укрзалізниці: що це таке, як підключити, які обмеження, умови і інструкція

Автовикуп допомагає автоматично придбати квиток на потрібний поїзд, щойно в системі з’явиться...

Чи буде магнітна буря найближчими днями: прогноз до кінця червня 2026 року

У другій половині червня 2026 року можливі окремі періоди підвищеної геомагнітної активності....

Хто такі «Блакитні акули»: Кабо-Верде дебютувало на ЧС і встановило рекорд

Збірна Кабо-Верде сенсаційно втримала нічию в матчі з чинними чемпіонами Європи та...

Якою буде мінімальна зарплата у 2027–2029 роках: нові показники Мінфіну

Міністерство фінансів надало орієнтовні показники для підготовки бюджетних пропозицій на 2027–2029 роки....