Середа , 9 Липень 2025
Головне

Україна на хвилі інновацій: легковий автомобіль перетворено на вогняну зброю

Українські військовослужбовці здійснили модифікацію легкового автомобіля.

Українські військовослужбовці здійснили модифікацію легкового автомобіля. Вони зробили з нього реактивну систему залпового вогню, повідомляють “Вечірні Вісті“.

Збройні сили України Здійснили глибоку модифікацію автомобіля легкового типу. Вони створили з нього реактивну систему залпового вогню, яка завдає ударів снарядами калібру 122 міліметри.

“Це сталося біля Бахмута. Військовослужбовці української армії 114-ї бригади сил територіальної оборони перекинули на фронт свої РСЗВ із BMW 3-ї серії.”, – написали в OSINTtechnical.

Аналітики опублікували в мережі Інтернет відео того, як цей РСЗВ веде вогонь по позиціях Збройних Сил Російської Федерації. Геолокації стверджують, що це відбувається на сході від Кліщіївки.

Також додається, що Бойові запаси, якими стріляє ця система залпового вогню, відносяться до калібру 122 міліметри. Вони призначені для “Градів”.

Крім цього, українські військовослужбовці отримують підтримку від волонтерів.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Як ТЦК України адаптуються до атак росіян? Нові формати роботи

ТЦК України змінюють формат роботи через атаки росіян, можливе впровадження дистанційної роботи...

Бродський про передачу Patriot Україні: важливо обговорювати без публічності

Ізраїль передав системи Patriot через США для модернізації перед можливим постачанням Україні....

Російські дрони цілеспрямовано атакують українських рятувальників

Російські дрони атакують рятувальників ДСНС, зокрема у Херсоні та Запорізькій області.

Агенти “Атеш” зібрали секретну інформацію про ракети з Калузького заводу

Агенти "Атеш" зібрали секретну інформацію про ракетні комплекси та РЛС з Калузького...