Вівторок , 24 Червень 2025
російський корабель
Головне

У ВМС розповіли про фіксацію російських носіїв “Калібрів” у Чорному морі

Вранці 13 жовтня у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають два російські кораблі з крилатими ракетами "Калібр", здатними нанести залп до 8 ракет.

Вранці 13 жовтня у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають два російські кораблі з крилатими ракетами “Калібр”, здатними нанести залп до 8 ракет, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Військово-морські сили Збройних сил України.

В Азовському морі російських кораблів не спостерігається вже тривалий час, але в Середземному морі знаходяться два ворожі судна, одне з яких може запустити до 4 “Калібрів”.

За добу через Керченську протоку пройшло 6 суден: два попрямували до Босфору, до Азовського моря не зайшло жодне судно. Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію SOLAS, вимикаючи системи ідентифікації на своїх кораблях.

Представник ВМС Дмитро Плетенчук зазначив, що хоча російські кораблі витіснені з Чорного моря, противник зберігає перевагу в повітрі завдяки авіації та дронам. Спікер українських ВМС заявив, що російська морська логістика відчуває труднощі.

Американські ВМС запобігли атакі хуситів.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Копитін: Експорт озброєнь може вирішити проблеми фінансування ВПК

Відкриття експорту озброєнь допоможе українському ВПК вирішити проблему фінансування та запобігти релокації...

Ізраїль закликав до евакуації в Ірані: Хаменеї заперечив

Ізраїль закликав евакуювати жителів Тегерана, а Хаменеї відповів на загрози стійкістю народу...

Путін хоче переписати історію і ввести “радянську правду” у підручники

Путін оголосив про намір змінити підручники з історії, щоб представити вигідну для...

Росія втратила 1100 солдатів та 7 крилатих ракет за останню добу, – Генштаб

Росія втратила 1100 солдатів і 7 крилатих ракет за добу на фронті....