Неділя , 27 Квітень 2025
Головне

У Білому домі уникли відповіді на питання про передачу перших F-16 Україні

США поки що не підтримують ініціативу передачі українській державі перших винищувачів моделі F-16.

Сполучені Штати Америки поки що не підтримують ініціативу передачі українській державі перших винищувачів моделі F-16. США заявляють це всупереч чуткам у засобах масової інформації, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на брифінг координатора зі стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки Білого дому Джона Кірбі.

На питання щодо передачі українській стороні першої партії винищувачів американського виробництва Джон Кірбі дав свою відповідь.

“Вам потрібно поговорити з українцями. Я не збираюся говорити про збройні можливості”, – заявив Кірбі.

Також він зазначив, що процес передачі винищувачів Україні, як обговорювалося під час саміту НАТО, просувається.

“Ми заявили, що їх буде введено в експлуатацію до кінця цього літа. У нас немає причин для сумнівів щодо цього”, – заявив Кірбі.

Нагадаємо, пілоти ЗСУ готуються до польотів на F-16 у Франції.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Україна повернула ще 12 дітей з окупації: один з них був викрадений у бабусі

Україна змогла повернути додому ще 12 дітей, яких раніше забрали до Росії...

У ЗСУ утворили 8 корпус Десантно-штурмових військ: його очолив Дмитро Волошин, власник «Золотої Зірки» 

У Збройних силах України утворено новий 8 корпус Десантно-штурмових військ, що включає...

Позиція США щодо мирної угоди: чи визнають Крим російським?

Президент США Дональд Трамп заявив, що повернення втрачених територій, включаючи Крим, буде...

Чому Україна не може дозволити вплив Росії на церкву? Позиція Зеленського

Президент України Володимир Зеленський заперечив звинувачення про релігійні утиски та обмеження свободи...