Вівторок , 20 Травень 2025
Військовий РФ
Головне

РФ хоче “законно” вилучати земельні ділянки на окупованих територіях

Російські окупанти продовжують захоплювати майно на тимчасово окупованих територіях України, включаючи земельні ділянки.

Російські окупанти продовжують захоплювати майно на тимчасово окупованих територіях України, включаючи земельні ділянки, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на PolitExpert.

На додаток до створення реєстру “безгоспних” приміщень, вони почали аналогічний процес із землею. З 1 березня 2025 року планується вилучати ділянки під будівництво та підсобне господарство, якщо на них не велося будівництво протягом останніх двох років.

Якщо буде встановлено, що земля не використовувалася, власник втратить право власності. Поки що неясно, за якими критеріями оцінюватимуть використання ділянки.

Окупанти також продовжують рейди, виявляючи приміщення без власників, щоб привласнити їх на користь російських потреб.

Раніше в Херсонській області окупаційна влада створила фонд “безгоспного” житла, захоплюючи нерухомість власників, які були відсутні кілька місяців. Окупанти також використовують схему визнання будинків аварійними, що дозволяє їм забирати житло навіть у тих, хто оформив його за російським законодавством. РФ вигадала новий спосіб поповнити армію за рахунок осіб на окупованих територіях.

На окупованих територіях влаштували урок пропаганди у місцевих школах.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Агента російської розвідки затримано на Чернігівщині: СБУ викрила зрадника

У прикордонному регіоні Чернігівської області співробітники Служби безпеки України затримали агента російської...

Представник Австрії на Євробаченні-2025 опинився у скандалі через симпатію до Анни Нетребко

Австрійський співак Йоганнес Піч, який виступає під сценічним ім’ям JJ, став фігурантом...

На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався перетнути кордон зі Словаччиною на моноколесі

Українські прикордонники затримали чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон зі Словаччиною, рухаючись...

Девід Леммі жорстко відреагував на обстріл цивільного транспорту на Сумщині

Глава британської дипломатії Девід Леммі різко засудив атаку російських військ на евакуаційний...