П’ятниця , 27 Червень 2025
Міноборони України
Головне

Міноборони вперше закупить боєприпаси за донати з UNITED24

Закупівельна агенція Міноборони України вперше придбає боєприпаси за допомогою коштів, зібраних через платформу UNITED24.

Закупівельна агенція Міноборони України вперше придбає боєприпаси за допомогою коштів, зібраних через платформу UNITED24. Контракт було укладено для того, щоб забезпечити армію необхідними боєприпасами, і його сума становить приблизно 50 мільйонів гривень, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Міністерство оборони України.

Закупівля здійснюється у рамках угоди з платформою UNITED24. У цій угоді було зібрано 47 мільйонів гривень на цілі Збройних Сил України. Заступник міністра оборони Дмитро Клименков наголосив, що цей крок значно зміцнить обороноздатність української армії.

UNITED24 була ініційована чинним українським лідером. Платформа дозволяє людям із різних країн вносити добровільні пожертвування для підтримки українських військових. Міноборони пояснило оновлення до правил ведення військового обліку.

Міноборони Румунії подало до парламенту законопроект про передачу Україні Patriot.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Понад 4000 обстрілів за день: Сили оборони протистоять атакам ЗС РФ

Генштаб ЗСУ повідомив про понад 4000 обстрілів за день та інтенсивні бої...

Деталі евакуації українців з Ірану: успішна операція через Азербайджан та Молдову

31 українець успішно евакуйований з Ірану через Азербайджан та Молдову. Евакуація була...

Копитін: Експорт озброєнь може вирішити проблеми фінансування ВПК

Відкриття експорту озброєнь допоможе українському ВПК вирішити проблему фінансування та запобігти релокації...

Ізраїль закликав до евакуації в Ірані: Хаменеї заперечив

Ізраїль закликав евакуювати жителів Тегерана, а Хаменеї відповів на загрози стійкістю народу...