П’ятниця , 20 Червень 2025
хакери паралізували роботу судової системи РФ
Головне

Кіберподарунок Путіну, хакери паралізували роботу судової системи РФ

7 жовтня кіберфахівці ГУР та активісти групи "ВО Team" провели атаку на російську систему "Правосуддя", яка керує електронним документообігом у судах РФ.

7 жовтня кіберфахівці ГУР та активісти групи “ВО Team” провели атаку на російську систему “Правосуддя”, яка керує електронним документообігом у судах РФ, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на PolitExpert.

Атаку було присвячено дню народження Володимира Путіна. За даними джерел у ГУР, кібератака паралізувала роботу суден, електронних поштових скриньок та сайтів. Були отримані персональні дані користувачів та внутрішня документація. В результаті росіяни зіткнулися з неможливістю подання позовів та зміною графіка судових засідань.

Причиною успішної атаки стали слабкі місця в системах кібербезпеки Росії, включаючи ті, що розробляють такі компанії, як “Лабораторія Касперського” і ПАТ “Positive Technologies”.

Система “Правосуддя” керує всіма рівнями судів у РФ, забезпечуючи подання заяв, зміну розкладу засідань та консультації у судових справах. Також повідомляється про іншу атаку українських хакерів на російські телеканали, яка призупинила онлайн-трансляції “Росія 1” та “Росія 24”. Хакери ГУР атакували фінсектор Російської Федерації.

Російські хакери атакували урядові сайти Словенії.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Росія відновила атаки на енергетику України, – Галущенко

Росія відновила атаки на енергетику України, але поки що немає загрози відключень...

Російська атака дронами на Запоріжжя: пожежа на підприємстві

Запоріжжя знову під атакою російських дронів: пожежа на підприємстві, постраждалих немає. Ворожі...

Прогрес російських військ на Покровському та Торецькому напрямках: аналіз ISW

У звіті ISW розглядаються бойові дії на Покровському та Торецькому напрямках, де...

РФ втратила 1060 солдатів та техніки за добу, – Генштаб

Загальні бойові втрати Росії на фронті на 17 червня складають понад 1...