Субота , 7 Червень 2025
Головне

Білоруські полігони на вихідних: Російські війська продовжують навчання в Білорусі

Російські та білоруські війська продовжують спільні тренування.

Російські та білоруські війська продовжують спільні тренування. Білорусь продовжила їх ще на 10 днів, починаючи з 3 березня, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на “Білоруський Гаюн”.

Моніторингова група дізналася, що білоруські полігони, на яких зосереджені Збройні Сили Російської Федерації продовжуватимуть працювати в дні, коли в інших будуть вихідні. 4 – 5 березня. Зокрема, запропонують свою роботу полігони: “Доманово”, ”Обуз-Лісновський”, “Лепельський” та “Осиповичський”.

“Гаюн” повідомляє про набір навичок з боку білоруських збройних сил, але наголошує на неможливості переходу до активних наступальних дій з їхнього боку. “Гаюн” посилається на відсутність реального бойового досвіду військовослужбовців Білорусі.

Нагадаємо, українські військові проходять тренування у Німеччині.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Генштаб оприлюднив втрати армії РФ за добу: понад 1100 ліквідованих

Російська армія продовжує зазнавати значних втрат на фронті. За добу 6 червня...

Як Україна без допомоги союзників провела операцію “Павутина”?

Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час масштабної операції “Павутина” проти стратегічної...

Умєров очікує важливі анонси після засідання “Рамштайн”

Міністр оборони України Рустем Умєров висловив надію, що після сьогоднішнього засідання у...

ЗС РФ наближаються до Сум, але захопити місто не вдасться — ISW

Російські збройні сили активізують наступ у північних районах Сумської області, намагаючись наблизитися...