Середа , 16 Квітень 2025
Головне

Безлюдна зона: Жителі тікають із міст на територіях Херсона

Низка населених пунктів після затоплення спорожніла.

Ряд населених пунктів на тимчасово окупованих територіях України повністю втратили людей внаслідок війни. Люди з них виїхали, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на “Новини Приазов’я”.

На тимчасово захоплених теренах лівого берега Херсонської області не залишилося людей. Вони виїхали із небезпечної зони. Тим не менш, на території перебуває багато російської техніки, яка вже не перебуває у бойовому стані. Збройні сили України ліквідували її.

“Корсунка вже порожня. Після того, як сталося затоплення, туди ніхто і не повернувся. Хіба що одиниці”, – заявила Тетяна Гасаненко.

Також повідомляється, що до таких порожніх населених пунктів відноситься Підстепове, Кринки, Нечаво. Туди також ніхто не повертався після того, як сталося затоплення.

ЗСУ контратакують російську армію.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Мерц виступив проти вступу України до ЄС під час війни

Фрідріх Мерц, майбутній канцлер Німеччини, підтримує перспективу приєднання України до Європейського Союзу...

Розстріл українських полонених: омбудсмен вимагає міжнародного розслідування злочину Росії

Чотири беззбройні українські полонені були розстріляні російськими військовими, що є грубим порушенням...

Спецтрибунал для Путіна: чому його не судитимуть заочно, поки він є президентом РФ

Європейський Союз і Китай ведуть переговори щодо створення спеціального трибуналу для розслідування...

Зеленський про угоду з США: паритетність і співпраця як ключові умови

Президент України Володимир Зеленський розповів про очікування від майбутньої угоди про надра,...