Мережа супермаркетів VARUS запустила черговий акційний тиждень, який триватиме з 4 по 9 листопада. У межах нової пропозиції покупців чекають знижки на продукти щоденного вжитку, побутову хімію, солодощі, каву, чай та напої. Акція охоплює сотні позицій і діє у всіх магазинах мережі по Україні. Це чудова нагода заощадити на звичних покупках і підготуватися до холодного сезону за вигідними цінами, повідомляють “Вечірні Вісті”.
Навигация по статье
Основні категорії знижок цього тижня
Цього тижня під акцію потрапили товари кількох основних груп — молочна продукція, м’ясо, бакалія, солодощі, побутова хімія та напої. Серед продуктів зі знижками — масло «Ферма» 73%, йогурти «Галичина», ковбаса салямі «Ятрань», куряче філе охолоджене, рис «Жменька», макарони Pasta Reggia, олія соняшникова «Олейна» та крупа гречана власної торгової марки VARUS.
У розділі побутових товарів знижки діють на пральні порошки Ariel, засоби для миття посуду Fairy, паперові рушники Ruta, а також засоби для прибирання Domestos. Окрему категорію становлять напої: акції поширюються на каву Jacobs, чай Lipton, мінеральну воду Borjomi, соки Sandora та газовані напої Coca-Cola.
Як скористатися акціями у VARUS
Щоб придбати товари за зниженими цінами, достатньо відвідати будь-який супермаркет VARUS у вашому місті. У кожному магазині діє єдиний акційний каталог, який оновлюється щотижня. Асортимент може незначно відрізнятися залежно від регіону, але основні знижки доступні в усій мережі. Покупці також можуть скористатися бонусною програмою VARUS, яка дозволяє накопичувати бали та використовувати їх для майбутніх покупок.
Акційні товари мають спеціальні цінники, що позначають участь у програмі знижок. Крім того, клієнти можуть уточнити деталі у працівників магазину або переглянути актуальні пропозиції через офіційний мобільний застосунок мережі.
Приклади вигідних пропозицій
Серед найбільш привабливих пропозицій цього тижня — ковбаса “Сервелат Ятрань” зі знижкою до 25%, масло «Ферма» 180 г за 79 грн замість 102 грн, олія «Олейна» літрова пляшка — мінус 20%, цукор-пісок — 32 грн за кілограм, а також йогурти “Галичина” по 17 грн. Для любителів кави діє знижка на Jacobs Monarch 225 г — 179 грн замість 219 грн, а у відділі побутових товарів Fairy 650 мл можна придбати за 49 грн.
Також у магазинах VARUS триває акція на печиво “Roshen”, шоколад “Milka”, сири “Комо”, яйця категорії С1 та куряче м’ясо охолоджене. Для покупців, які відвідують магазини у великих містах, діють спеціальні пропозиції на свіжі фрукти й овочі, зокрема яблука, банани та картоплю нового врожаю.
Чому варто скористатися пропозиціями VARUS
VARUS постійно проводить короткострокові акції, аби дати покупцям можливість заощадити на щоденних витратах. Формат тижневих знижок дозволяє планувати покупки завчасно та обирати найвигідніші пропозиції. Крім того, мережа дбає про якість акційних товарів — усі позиції перевіряються постачальниками та відповідають стандартам безпеки.
Завдяки оновленим акціям покупці можуть економити до 40% вартості на основних продуктах і засобах побуту. Це особливо актуально восени, коли зростають ціни на енергоносії та харчові продукти. VARUS забезпечує можливість придбати якісні товари за чесною ціною для всієї родини.
Раніше ми повідомляли, що в Україні злетіли ціни на продукти, які купують всі.