Субота , 7 Червень 2025
Економіка

Продовження пільг: держздатності для переселенців без зайвих папірців

Кабмін розповів про те, що є категорії ВПО, які продовжать виплати на півроку без додаткового обігу.

Кабінет міністрів розповів про те, що є категорії ВПО, які продовжать виплати на півроку без додаткового обігу, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Міністерство реінтеграції.

На території української держави продовжуються виплати щомісячної державної допомоги на проживання для осіб, які пройшли внутрішнє переміщення через військову агресію з боку Російської Федерації.

3 тисячі гривень особи із зафіксованою інвалідністю, а також 2 тисячі дітям. Ці виплати стосуються всіх внутрішніх переселенців української держави.

Також повідомляється, що дана допомога буде продовжена ще на півроку за умови якщо середньомісячний дохід на всю одного отримувача не перевищуватиме 2 093 гривні.

Нагадаємо, що Кабмін доповнив перелік категорій ВПО.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

EBA проти підвищення тарифів на контейнерні перевезення: наслідки для України

Європейська бізнес асоціація (EBA) звернулась до Укрзалізниці з закликом не підвищувати тарифи...

Зарплати в Україні зросли на 25%: кому платять більше 50 тисяч гривень

Середня заробітна плата штатних працівників в Україні у першому кварталі 2025 року...

В Україні з’являться банки нового типу: закон про фінансову інклюзію ухвалено

Верховна Рада України ухвалила закон, що дозволяє компаніям, таким як “Укрпошта”, надавати...

Суд скасував митні тарифи Трампа: які наслідки для американської економіки

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп висловив тривогу щодо того, що скасування судом...