Кабмін знизив ціну на газ для населення

Уряд України прийняв рішення про зниження цін на газ для українців. Тарифи знизили до 6,99 гривень за кубометр.

Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України, інформує UAINFO.org з посиланням на РБК-Україна.

Ціна на газ для українців тепер становить 6,99 гривень за кубометр.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, встановлена урядом ціна є нижчою на 1,5 грн за куб від тієї, яка була у 2018-2019 роках.

«У зимові місяці тих років платіжки в середньому становили 2,5-3 тисячі гривень. Або 75% від тодішньої мінімальної зарплати. Встановлена нами ціна (6,99 грн/куб) означає, що за такого ж споживання середня платіжка буде приблизно на 500 грн меншою. І становитиме приблизно 40% від мінімальної зарплати», — заявив він.

Такі тарифи будуть діяти з 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року.

Ціна за газ у розмірі 6,99 гривень за кубометр враховує ПДВ та плату за транспортування магістральними газопроводами до внутрішніх точок виходу з ГТС.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Блогер: Тарифы в будущем будут только расти. И снизить финансовую нагрузку на население можно лишь одним способом
Next post Визначено дату проведення «Кримської платформи». На саміті буде розроблено скоординований міжнародний інструментарій щодо деокупації півострова, — заступник голови ОП Жовква