Олесь Доній: Як розкручуватиметься маховик фінансової кризи у світі

«Коронавірус далеко не сама небезпечна хвороба у світі, і не найбільш смертоносна, але точно-наразі найбільш медійна хвороба.

І якщо хвороба несе за собою людські життя, то медійність нестиме за собою колосальні втрати для світової економіки», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Олесь Доній.

«Першими постраждають туристичні фірми , які займаються круїзами. Адже на Diamond Princess постраждали практично всі-706 чоловік. Тобто, на відміну від відкритих просторів ступінь загрози для всіх-маже 100%.
Отже, користуватися круїзами-небезпечно. Тож нащо купувати круїзні тури? Значить, круїзні фірми горітимуть.
Далі-район Уханя. Закритий район. Постачання туди не постраждає, а навіть може збільшитися (додаткові лікарні, ліки тощо). А от звідти — зазнають втрат.
Наступне-весь Китай змушений закриватися, а значить -зазнавати економічних втрат.
Наступне-удар по світовому туризму. Чим більше ти подорожуєш-тим більше маєш шанси заразитися. Отже,логіка споживача: подорожувати небезпечно. Виручка турфірм впаде.
Наступний удар-нові країни поширення(наразі таких найбільш заражених три: Південна Корея, Італія, Іран). І якщо Іран і так достатньо закритий, то для Італії туризм — одна зі складових економіки.
Наразі більшість поширення нових випадку в Європі і світі-якраз з Італії(а аж ніяк не з Китаю).
Постраждає не лише туристична галузь в Італії. Футбольні клуби змушені грати без глядачів-удар по галузі. Вже навіть в Англії розглядають можливість дострокового завершення чемпіонату.
Мілан (а це якраз Північна Італія — епіцентр зараження) центр моди. Припинилися або припиняються покази мод… Наступний крок-споживачі у світі попри всі пояснення боятимуться купувати одяг з Мілану….
Тобто, удар буде нанесений по всьому господарству Північної Італії — а саме Північ «годує» Італію…
Ну, і звісно, все закінчиться падінням різноманітних ринків цінних паперів…Миттєве знецінювання акцій. Спочатку китайських. Потім Італійських. Потім — південнокорейських. А далі—а далі -«понеслася!»
Ми на порозі фінансової кризи, якої ще не бачили….
От вона яка «медійна складова» однієї хвороби…», — завершує експерт.

«Вечірні Вісті»

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Украине аномально обмелели реки и водохранилища
Next post Комітет ВР рекомендував депутатам підтримати відставку Гончарука