Як дистанційна оцінка ВВП підвищила

Результати віртуального перепису населення під егідою Дубілета одномоментно збільшили показник номінального ВВП України на душу населення. Правда, виключно номінально.

На таке різке зростання економіки внаслідок підрахунку кількості українців звернули увагу експерти у соцмережі.

Так, координатор Експертної платформи НБУ Андрій Блінов написав: «Після ревальвації і уточнення чисельності населення підскочив із 3100 доларів у 2018 році до 4100 доларів у 2019-му», — констатував він.

Тобто маємо питомий приріст валового продукту відразу на тисячу доларів.

Своєю чергою директор аналітичної групи Case Ukraine Дмитро Боярчук констатував, що за рахунок дистанційного перепису рівень ВВП на душу населення складає не 3700 доларів, а 4200. Тобто плюс 500 доларів.

У соцмережах також жартують, що якщо вигнати за кордон ще з десяток мільйонів українців і ревальвувати гривню принаймні в три рази, за рівнем ВВП ми швидко переженемо Польщу.

Інші користувачі прямо пишуть про те, що затіяні владою підрахунки населення й коригування рівня ВВП є класичним прикладом радянсько-російської маніпуляції статистикою на догоду політичній доцільності.

Вони пояснюють, що Дубілет нарахував 37,3 млн населення.

«Апологети Зеленського відразу ж нарахували приріст ВВП на душу населення в 2019 році. І, природно, порівняли цей показник із 2018 роком. Ось тільки чому показники 2018 року не були перераховані? Або 5 млн населення у нас випарувалися виключно в перший тиждень січня 2019 року?» — запитують користувачі. 

 

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Ірану слід ретельно вивчити урок смерті комунізму в Румунії
Next post Украинцы уже получили более 4,3 млн ID-карт