НКРЕКП не поспішає вирішити одне із головних питань для запуску роботи нового оператора ГТС, — експерт

Президент призначив нових членів НКРЕКП терміном на 3 місяці. Але комісія не поспішає вирішити одне із головних питань для запуску роботи нового оператора ГТС. НКРЕКП розробило і має ухвалити рішення про тарифи для операторів газорозподільних мереж (облгази). Проте НКРЕКП не поспішає взагалі. Від слова «зупинили» сам процес. І коли до нього повернуться — наразі не зрозуміло. Хоча документи готові і по великому рахунку потрібно лише завершити обговорення і можна ухвалювати.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав експерт з питань енергетики Юрій Корольчук.

Нервове тремтіння пробирає і керівництво ТОВ «Оператор ГТС України». Адже будуть збільшуватися борги операторів газорозподільних мереж (облгази) — будуть борги у оператора ГТС. Про контракт на транзит російського газу із «Газпромом» та європейськими компаніями можна забути.

Зараз борги операторів газорозподільних мереж складають 20 млрд. грн, а протягом поточного опалювального сезону зростуть іще на 4-5 млрд. грн.

Схоже, що вирішувати це питання буде також президент Зеленський. Як обурювався президент на своїй прес-конференції, що він займається усіма питаннями — і прокурор, і поліцейський, і дороги ремонтує. Схоже, питання тарифів для операторів газорозподільних мереж не зрушиться з місця доки Зеленського не проінформують чим загрожує проблема боргів для системи газопостачання і транзиту газу. Або це небажання, або це неспроможність НКРЕКП ухвалити рішення про тарифи для операторів газорозподільних мереж.

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Іван Крулько: Путін має піти геть з України
Next post Альона Шкрум: Скоротити чиновників на 10% чи 10% популізму?