Ірину Білик варто як мінімум позбавити всіх звань та орденів після поїздки до диктатора Лукашенка – нардеп

«Продовжуючи тему Білорусі. Поки Лукашенко здає кордони під контроль РФ і продовжує проводити репресії проти громадян своєї країни, українські артисти не гребують виступати перед диктатором на концертах. На новорічному прийомі в Мінську 16 січня виступили українські співачки Еліна Іващенко та Ірина Білик», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР Олексій Гончаренко, інформує UAINFO.org.

«Там також засвітилися і зірки російської естради, серед яких Стас Михайлов і Валерій Сюткін. Останній, до слова, називав окупацію Криму «блискучої» операцією, а Михайлов неодноразово виступав на півострові. І нашим зіркам, виходить, теж у порядку речей виступати з цими людьми на одній сцені.

І що важливо, Ірина Білик є заслуженою і народною артисткою України, а в червні минулого року Зеленський особисто нагородив її ордени княгині Ольги III ступеня. Я вважаю, що після виступу перед диктатором в Мінську, Ірину Білик варто як мінімум позбавити всіх цих звань та орденів, щоб не компрометувати суть цих нагород. Підтримка диктатури не повинна просто так сходити з рук», — завершує нардеп.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Сказка об Украине: как посадить зловредных олигархов? – Виктор Небоженко
Next post ФБР разоблачило планы QAnon сорвать инаугурацию Байдена – The Washington Post