Вперше в історії. Pixar представив корометражку, головним героєм якої став представник ЛГБТ

Анімаційна студія Pixar представила короткометражну анімацію Out, головним героєм якої став представник нетрадиційної сексуальної орієнтації.

На каналі Disney+ відбулася прем’єра короткометражного анімаційного фільму Out, головним героєм якого став гей. За сюжет, Грег не знає, як розповісти батькам про свою нетрадиційну орієнтацію і в цьому йому допомагає його собака.

«Просто подивися їм в очі і скажи: «Мама, тато, я… — це мій бойфренд, Мануель», — уявляє собі зустріч з батьками Грег, показуючи дзеркалу фото з Мануелем.

Як повідомляє New York Times, це вперше Pixar зробив представника нетрадиційної сексуальної орієнтації головним героєм мультфільму.

За словами Pixar, Out є одним з семи фільмів, створених в рамках програми Pixar’s SparkShorts, мета якої «відкривати нових оповідачів, досліджувати нові методи оповіді та експериментувати з новими робочими процесами».

Автором короткометражки є Стівен Клей Хантер, який працював над мультфільмами ВАЛЛ-І і У пошуках Немо. Тривалість мультфільму дев’ять хвилин.

nv.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Дубай построит самый высокий отель на планете
Next post Выход продолжения сериала «Сплетница» отложен из-за коронавируса