“Cash Truck” — новий фільм Гая Річі з Джейсоном Стейтемом

Під час пандемії велика кількість стрічок опинилась в замороженому стані, бо продовжувати зйомки стало неможливо. Та Гай Річі встиг закінчити безпосередній знімальний процес свого нового фільму «Cash Track» ще у січні. Це перша за 15 років спільна робота режисера з його давнім другом — Джейсоном Стейтемом. Річі навіть активно використовує хештег #UntitledGuyRitchieJasonStathamProject в своїх соціальних мережах.

Можливо лише для того, щоб привернути увагу до історичного возз’єднання, а можливо тому, що назва стрічки ще не остаточна. Нагадаємо, що останній фільм Гая Річі перед тим як стати «Джентльменами» — мав назви «Bush» та «Toff Guys».

За сюжетом, Стейтем грає холодного та загадкового персонажа Ейч (H), який працює в інкасаторській компанії, що відповідальна за перевезення сотень мільйонів доларів вулицями Лос-Анджелеса щотижня.

Компанію британскій екшн-зірці складе американский актор Джош Хартнетт, для якого ця стрічка стане камбеком у великий міжнародний проєкт, та Скотт Іствуд (син самого Клінта), знайомий Стейтему за восьмою частиною франшизи «Форсаж».

Із «Джентльменів» до стрічки потрапила еффектна бельгійка Лайн Рені, а одну з ролей виконає зірка шоу Девіда Фінчера «Мисливці за розумом» Холт МакКаллані.

«Cash Truck» — це перший американський сюжет Гая Річі. Місце дії більшості його картин — Британія, з вилазками до Європи і навіть фентезійної Аграби в діснеївському «Алладіні». Вулиці Лос-Анджелеса знімали багато культових режисерів — від вже нової класики Майкла Манна «Протистояння», «Співучасник» до комедійних «Поцілунок навиліт» та «Хороших хлопців».

В якому напрямку піде Гай Річі — поки таємниця. «Cash Track» — це офіційний рімейк французької культової картини «Інкасатори» 2004-го року, яка дуже відрізняється від стилю Річі. Та безпосередній сценарист у стрічки один — Гай Річі, майстер кримінального жанру, а возз’єднання з Джейсоном Стейтемом робить цей проєкт ще більш інтригуючим.

«Вечірні Вісті» 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Из-за коронавируса международный туризм может упасть до 80%
Next post «Я втратив все, чого добився»: Кевін Спейсі порівняв свій стан з становищем тих, хто втратив роботу через коронавірус