Музика замість ліків: найвідоміші зірки світу виступлять на онлайн-концерті

Лише нещодавно відгримів неймовірний онлайн-концерт за участю Леді Гаги, Джона Ледженда, Елтона Джона та інших зірок світу, щоб спрямувати гроші на благодійність. А тепер же відбудеться схожий концерт, але на підтримку жителів Нью-Йорка в період пандемії коронавірусу.

На новій віртуальній події під назвою Rise Up New York! (з англійської – “Вставай, Нью-Йорк!”) повинні виступити такі знаменитості, як Дженніфер Лопес, Мерая Кері, Барбара Стрейзанд, Стінг, Біллі Джоел, Бон Джові та інші артисти. Організатором нового онлайн-концерту стала актриса Тіно Фей, яка закликала зірок підтримати усіх жителів Нью-Йорку, які постраждали від коронавірусу та опинились у центрі епідемії хвороби у США. Про це повідомляюь у Vogue UA.

Концерт відбудеться 11 травня у прямому ефірі у співпраці з компанією iHeartMedia і найбільшою організацією з боротьби з бідністю Нью-Йорка Robin Hood. “Нью-Йорк перебуває в епіцентрі пандемії COVID-19. Це момент, коли ми всі повинні об’єднатися в одну спільноту і підняти загальний дух населення” – заявив гендиректор Robin Hood Вага Мур.

24tv.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Коронавирус мог начать распространяться в мире с октября 2019 года, – исследование
Next post The Guardian: Східна Європа постраждала від коронавірусу менше, ніж Західна, чому?