«Скажене Весілля 2» виходить у прокат в США та Канаді

Хітову українську комедію покажуть у кінотеатрах США та Канади, а до європейської географії релізу стрічки долучиться Чехія.

27 лютого одночасно в трьох країнах світу стартує кінотеатральний прокат української сімейної комедії «Скажене Весілля 2». У США фільм побачать у Лос-Анджелесі, Атланті, Детройті, Нью-Йорку та Чикаго. У Канаді фільм вийде на екрани Торонто, Вінніпега, Ванкувера, Калгарі, Оттави та Едмонтона. І паралельно розпочнеться кінопрокат у Чехії.

«Ми пишаємося тим, що українське кіно починає голосно розповідати про себе світу. Адже ми маємо, що показати іншим! Рік тому нас радувала українська анімація – фільм «Викрадена Принцеса» побачили у понад 50 країнах світу. А зараз черга комедії, і я вважаю, що «Скажене Весілля» – це ідеальний кандидат для першого знайомства з цим жанром в українському кіно. Я певний, що ця легка й позитивна історія зі зрозумілим усім конфліктом батьків та дітей обов’язково порадує глядачів. І недавні успіхи фільму, знятому в Литві за форматом першої частини проєкту, це підтверджують», – зазначає директор FILM.UA Distribution Ігор Сторчак.

Нагадаємо, що у січні в Литві відбувся кінотеатральний реліз стрічки «Importinis jaunikis» («Імпортний наречений»), створеної за форматом «Скаженого Весілля». Комедія очолила топ фільмів за бокс-офісом, у рази обійшовши конкурентів, а зокрема й голлівудські проєкти.

А на початку лютого прокат «Скаженого Весілля 2» стартував у Польщі. Фільм демонструвався у кінотеатрах по всій країні мовою оригіналу з польськими субтитрами.

 “Вечірні Вісті”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В КВУ розповіли про особливості місцевих виборів-2020
Next post Синтия Никсон снялась в феминистическом ролике