Ройтбурда поновили на посаді директора Одеського художнього музею

Приморського районного суду Одеси визнав незаконним звільнення українського художника Олександра Ройтбурда з посади директора Одеського художнього музею.

Про це повідомляє одеське видання «Думская».

Суддя визнав незаконним рішення від вересня 2019-го про звільнення Ройтбурда і скасував його.

«Я не хочу війн з обласною радою, я хочу, щоб воно (рішення – ред.) стало підставою для встановлення нормальних робочих відносин», – заявив Ройтбурд після оголошення рішення.

У пресс-службі обласної ради заявили, що вже готують апеляції на рішення Приморського районного суду.

Нагадаємо, рішення про звільнення Ройтбурда з посади директора музею ухвалила Одеська обласна рада за підсумками голосування у вересні 2019 року, проте художник фактично продовжував виконувати свої обов’язки. Він одразу заявив, що оскаржуватиме звільнення в суді та назвав його «реваншем ідіотизму». Обласна держадміністрація не стала розривати контракт із художником.

У жовтні 2019 року Міністерство культури, молоді та спорту назвало рішення про звільнення безпідставним.

Художника звільнили з другої спроби – перша відбулася ще 16 серпня 2019 року. Тоді питання внесли в попередній порядок денний, але пізніше його звідти прибрали.

Ройтбурд переміг у конкурсі на посаду директора Одеського художнього музею 6 грудня 2017 року. 19 березня 2018 року голова облдержадміністрації підписав з ним п’ятирічний контракт, призначивши директором музею. 

hromadske.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.