На «Оскарі» буде вегетаріанське меню

Ви знали, що 2020 рік офіційно проголосили роком веганів? До такого еко-руху долучились і організатори найбільших премій. Наприклад, «Золотий глобус» цього року заявили, що заради «доброго послання світу» стають веганами, тому усе меню було там виключно рослинне. Серед страв були буряковий суп, грибне різотто і шоколадний десерт. 

Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила, що цього року і на «Оскарі» буде вегетаріанське меню. Традиційний обід оскарівських номінантів, який організовують за тиждень до премії, та сама вечеря під час 92-ї церемонії буде повністю складатися з рослинної їжі, пише Variety.

Щоправда, зовсім без м’яса зірок світового масштабу не залишать. Пообіцяли, що меню після церемонії на Балу Губернаторів буде на 70% рослинним, а на решту 30% — буде складатись з м’яса і риби. Але знову ж таки, вся їжа, яка буде на столах, буде вирощена екологічно чисто.

«Протягом останнього десятиліття Академія працювала над скороченням свого вуглецевого сліду, а протягом минулих семи років у «Оскара» він був взагалі нульовим. Ми продовжуємо розширювати наш план сталого розвитку. Кінцева наша мета — стати вуглець-нейтральними», — йдеться в заяві «Оскара».

Окрім того, що меню вегетаріанське зробили, то ще й від пластику відмовились. Пообіцяли, що цього року на церемонії не буде пластикових пляшок. 

iod.media

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Гонконг призупиняє транспортне сполучення з Китаєм через спалах коронавіруса
Next post Росія втручається у війну в Лівії заради тиску на Європу