Акторка серіалу «Школа» озвучила головну героїню мультфільму «Клара та чарівний дракон»

За місяць до старту прокату анімаційної стрічки «Клара та чарівний дракон», яка виходить у прокат 26 жовтня, вийшов перший трейлер. Творцями стрічки стала українська студія Image Picture, яка планує відразу після прокату в Україні, показати її світовій спільноті. 

 Олександр Клименко, режисер: «Розкриємо нарешті сюрприз — фільм озвучували актори, голоси яких ви вже неодноразово чули у різноманітних кінопроектах. Це: Вероніка Лук’яненко, акторка серіалу «Школа» та учасниця гурту Kids-Pro; Олександр Погребняк, голос Фредді Мерк’юрі у фільмі «Богемна рапсодія»; Сергій Солопай, актор дубляжу каналу 1+1; Дмитро Завадський, голос якого ви чули у фільмах «Аватар» і «Богемна Рапсодія», Олег Лепенець, відомий за дубляжем Роберта Дауні Молодшого у фільмі «Месники», Дмитро Гаврилов, голос Дедпула і Тора та багато інших. Тож всі, хто прийде в кінотеатри зможе перевірити і своє знання акторів озвучування».

Коли в тобі прихована незвідана сила — ти готовий на все. Дівчина Клара живе у маленькому будиночку разом з трьома дивакуватими мавпочками і навіть не підозрює, що життя готує їй виклик. Раз на тисячу років в казковому лісі з’являється чарівний Дракон, який має надзвичайні здібності. За його чарами розпочали полювання Сили Зла, але Клара разом з двома друзями життєрадісним Єнотом і буркотливим Гномом, вирішують врятувати маленького Дракона і повернути його додому. Під час мандрівки друзі дізнаються, що Сили Зла насправді полюють не тільки на Дракона, а також на Клару! Чим закінчаться пригоди і ким насправді є лісова дівчина Клара, дізнавайтеся вже 26 жовтня.

Студія виробник:  українська студія Image Picture

Продюсери: Світлана Пономаренко,  Юрій Левчук

Виконавчий продюсер: JD,  Володимир Хуткий    

Режисер: Олександр Клименко

Автори сценарію: Олександр Клименко,  Сергій Грабар  

Композитори: Іван Розин,  Макс Смоголь,  Захар Дзюбенко, Микита Моісеєв  

Ролі озвучували: Вероніка Лук’яненко, Олександр Погребняк, Сергій Солопай, Дмитро Завадський, Матвій Ніколаєв, Кирило Нікітенко, Дмитро Вікулов, Дмитро Гаврилов, Юрій Сосков, Катерина Башкіна-Зленко, Олег Лепенець, В’ячеслав Дудко, Дем’ян Шиян

Дата релізу: 26 жовтня

«Вечірні Вісті»

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post З 1 жовтня в магазинах перестануть приймати дрібні монети
Next post Андрій Ніколаєнко: Чому «зелена» податкова амністія може не злетіти?