Воскресенье , 27 Ноябрь 2022
Культура

Оля Полякова та Dzidzio зіграють у новій комедії «Зірки за обміном»

Непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Молякова та Хома Михайловський, несподіваним чином опинившись в тілах один одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

У головних ролях стрічки зіграють зірки українського шоу-бізнесу – співачка Оля Полякова та популярний артист Dzidzio. Проект стане для них не першою акторською роботою – ми вже бачили зірок на великих екранах як окремо, так і разом – у комедії «Свінгери 2».

Усі учасники нової колаборації мають неабиякий досвід у створенні популярних комедій. Минулого року «Скажене Весілля» (FILM.UA) установила кілька рекордів та очолила топ найпопулярніших українських стрічок. Комедії «DZIDZIO Контрабас», «DZIDZIO Перший раз» та обидві частини «Свінгерів» також тішилися великою популярністю. Отже, спільний проект має всі шанси повторити та перевершити ці успіхи.

«Якісні українські комедії захоплюють все більше глядачів та стають все більш популярними, – зазначає продюсер Єгор Олесов. – А особливо цікавий та потрібний жанр сімейної комедії. Для створення «Зірок за обміном» ми об’єднали зусилля з провідними професіоналами шоу-бізнесу та сподіваємося, що ця співпраця й наш спільний досвід принесуть чудовий результат. Попри яскравий розважальний формат фільму, наша історія передусім про справжні цінності й стосунки та про емоції, що властиві кожному з нас».

Комедія «Зірки за обміном» не тільки розважатиме глядача, але й запропонує задуматися про справжні цінності у нашому житті.

Продюсер Михайло Ясинський розповідає: «Наша історія про те, що найголовніше та найважливіше – завжди поруч, треба тільки відірватися від своїх амбіцій та нав’язливих ідей і помітити це. Про те, що від проблем не треба втікати, не треба закривати на них очі та що секрет щастя – в увазі до людей, які вас люблять».

Режисер: Олексій Даруга

Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров

Оператор-постановник: Юрій Король

Продюсери: Михайло Ясинський, Єгор Олесов, Наталія Юхно, Оля Полякова

«Вечірні Вісті»

 

 

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

У нас не хуже – Полякова показала, где проводит зимние каникулы

Пока многие украинские звезды рванули подальше от зимних холодов к морю и...

Шварценеггер официально развелся с женой после 10 лет судов

Американский актер и экс-губернатор Калифорнии Арнольд Шварценеггер официально развелся с женой Марией...

Фильм “Человек-паук: Нет пути домой” собрал в прокате миллиард долларов

«Человек-паук: Нет пути домой» стал первым фильмом с момента начала пандемии, которому...

Назван самый кассовый фильм 2021 года

Фильм «Человек-паук: Нет пути домой» первым за время пандемии собрал в мировом...