Коронавирус у главного санврача Ляшко вызвал ажиотаж, на фоне которого потерялась еще одна новость. Почему это произошло?

Проблема не в том, что главный санврач Ляшко заболел Ковидом через две недели после вакцинации. И не в самой вакцине проблема — может она и работает эффективно, но иммунитету действительно нужно несколько недель, чтобы сформироваться.

Politico: Мужчины на Земле могут стать совершенно бесплодными к 2045 году

Все проблемы человечества могут раз и навсегда «решиться» очень скоро! К 2045 году мужчины больше не будут способны размножаться из-за воздействия химических веществ, которые влияют на человеческие гормоны.

Мишель Обама призвала принца Гарри и Меган Маркл простить королевскую семью

Интервью Меган Маркл и принца Гарри американской телеведущей Опре Уинфри стало одним из самых резонансных за последнее время. И теперь настала очередь высказаться на эту тему и бывшей первой леди США, 57-летней Мишель Обама.

Суд Дніпра заочно засудив ексватажка «ЛНР» Плотницького до довічного ув’язнення за збиття Іл-76

Суд в Дніпрі засудив терористів «ЛНР» Ігоря Плотницького, Олександра Гурєєва і Андрія Патрушева до довічного ув’язнення за збиття українського літака Іл-76 в 2014 році,

«Пішов на*уй»: Арестович неадекватно відреагував на прохання перейти на українську

Спікер ТКГ та радник з інформполітики голови української делегації у Мінській групі Олексій Арестович обматюкав користувача соціальної мережі, коли той попросив його перейти на державну.

Політолог: Чи є у «звітах» Медведчука Суркову склад злочину за статтею «державна зрада»?

З’явилася чергова «порція» прослуховування у парі Медведчук-Сурков. Звісно, за логікою драматургії, нові епізоди значно цікавіші, аніж були попередні

Скандальний роман 8-річної моделі та 13-річного блогера: маму дівчинки викликали на допит до поліції

У соцмережах здійнявся ґвалт через дітей-блогерів, які зображують кохання. Одні підписники парою захоплюються, інші — звинувачують батьків у тому, що ті тиражують сексуальний контент своїх дітей.