Почему ТЭС Ахметова «внезапно» начали выходить из строя и чем это грозит украинцам

По состоянию на 10 февраля в Украине не работают из-за аварийного ремонта 12 энергоблоков ТЭС. 11 из 12 из них принадлежат ДТЭК Ахметова. «Укрэнерго» пока балансирует недостаток за счет гидроэлектростанций и импорта из Беларуси и России.

«Санкції в дії»: в мережі повідомили про розпродаж нардепом Дубінським свого розкішного автопарку

У соцмережах повідомляють, що народний депутат Олександр Дубінський, якого виключили з фракції Верховної Ради «Слуга народу», почав розпродавати свій розкішний автопарк.

Бабченко: Оппозиция в России разгромлена окончательно

Меня все спрашивают — скажи, кой черт ты нам в порядок денний тащишь запоребриковую повестку дня? Какая нам разница, что там у них происходит? Зачем ты нам в информационное поле постояно впихиваешь Россию?

The Guardian: ЄС не стане жорсткішим до Росії навіть після зухвалого приниження

Нові санкції проти Росії можуть бути запроваджені наступного тижня. Але навіть приниження головного дипломата ЄС під час візиту в Москви не зможе загострити катастрофічно розділену політику Європи щодо Кремля.

ООН закликала зняти блокаду лінії зіткнення на Донбасі та відкрити КПВВ

Організація Об’єднаних Націй (ООН) закликає сторони конфлікту на Донбасі зняти обмеження на свободу перетину лінії зіткнення. Також необхідно відкрити всі контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Винищувачі НАТО перехопили бомбардувальники Росії над Чорним морем

Винищувачі НАТО вчора, 10 лютого, підіймалися в повітря для перехоплення російських військових літаків над Чорним морем. До російської групи входили бомбардувальники Ту-22 та винищувачі, які їх супроводжували.

Вернет ли Навальный Крым Украине, если станет президентом России? – Neue Zürcher Zeitung

Превращение московского борца с коррупцией Алексея Навального в фигуру исторического значения для всей России вызвало всплеск интереса к его биографии во всем мире.