Вторник , 26 Сентябрь 2023
Мир

Вперше за 33 роки громадянин Південної Кореї втік в диктаторську КНДР

73-річний громадянин Південної Кореї втік в КНДР. І це надзвичайно рідкісний випадок. Чхе У Гук прибув у аеропорт Пхеньяна й оголосив, що переїхав у столицю півночі назавжди. Пропагандистський сайт Північної Кореї Uriminzokkiri опублікував фото перебіжчика у західному костюмі й кепці в момент його прибуття в столицю КНДР, де йому вручили букет. Після цього він прочитав заготовлену заяву з листочка.

Як пише Business Insider, втечі з демократичної Південної Кореї в комуністичну і надзвичайно ізольовану КНДР стаються дуже рідко. В цей час, рух людей в протилежному напрямку значно активніший. Щороку в середньому тисяча північних корейців ризикують життям, щоб потрапити в Південну Корею.

Чхе – син двох видатних південних корейців, які теж втекли на Північ у 1986 році, покинувши двох синів і трьох дочок. За його словами, він переїхав у Північну Корею для того, щоб працювати над об’єднанням двох країн. При цьому, Чхе подякував династії Кімів за «велику любов і турботу», якою вона наділила його сім’ю.
«Велика любов і турбота, якою великий лідер Кім Ір Сен, генерал Кім Чен Ір і лідер Кім Чен Ин наділили мою сім’ю ще з часів мого прадіда, тривала впродовж трьох поколінь до тепер», – заявив перебіжчик. «Я хочу присвятити решту свого життя втіленню об’єднання народу під лідерством Кім Чен Ина», – додав він.

unian.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Миллер и Сечин в политическом курсе: Что они задумали с Путиным в Китае

Энергетические гиганты собираются сопровождать Путина в поездке в Китай.

Газ подорожает в РФ: Рекордное повышение тарифов за последние 11 лет

Власти РФ готовят к публикации рекордное повышение тарифных счетов на газ.

Сбитый аэростат: Китайский шпионаж в небе США вызывает тревогу

Аэростат китайского происхождения удалось сбить в небе над США в начале февраля...

Бывшие военные под угрозой: Британия преследует лётчиков за предательство

Британия объявила об ответственности лётчиков, которые тренируют Китай.