Суббота , 2 Декабрь 2023
Видео

Єдиний мотив – політичний. Казанський пояснив, чому Портнову й іншим недобиткам так кортить посадити Стерненка

Сьогодні, 23 лютого, в Одесі знову судитимуть Сергія Стерненка

Не за резонансну історію із самозахистом, а в іншій справі, де “потерпілий” – тітушка із проросійської неонацистської партії “Родина” Сергій Щербіч, який сам у 2014 році нападав на прихильників Майдану й бив їх. Лідер партії “Родина” – одеський кримінальний авторитет Ігор Марков на прізвисько “Марадона”, який нині переховується від правосуддя в Росії.

Можна по-різному ставитися до Сергія. Але для всіх очевидно, що ця справа – не кримінал, а політичне замовлення. І посадити Стерненка хочуть не за злочини, а за його погляди та політичну позицію.

Один із організаторів кампанії його переслідуванню, колишній заступник голови Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов, навіть не приховує цього. І відкрито заявляє, що сам по собі Стерненко йому не цікавий, але при цьому він важливий як “символ масових заворушень” (тобто протестного руху проти Януковича), з яким потрібно розправитися. А слідом за ним – розправитися потрібно й із іншими активістами, “чтоб меньше бродили”.

Читайте також: “Пропагандисти хочуть крові”: Стерненко заявив про погрози (відео)

Портнову й іншим недобиткам із оточення держзрадника Януковича дуже боляче від того, що їх відтерли від годівниці. Тому тепер вони мріють банально помститися своїм політичним опонентам – активістам громадських організацій, ветеранам, волонтерам, журналістам. Із цієї ж причини символічно обрали й день суду – 23 лютого.

Прикметно, що всім, хто волає, що Стерненка потрібно посадити “заради справедливості”, абсолютно начхати на інші резонансні справи, якщо в них немає політичного підтексту, або він для них невигідний. Це зайвий раз доводить, що єдиний мотив, за яким переслідують Стерненка – політичний.

Можна зрозуміти, чому саме Стерненко став такою кісткою в горлі у проросійських сил. Він дійсно швидко перетворюється на потужного лідера громадської думки. Його відеоблог стрімко здобуває авдиторію. Усі свіжі відео набирали понад 100 тисяч переглядів. А деякі – по 200-300 й навіть 600 тисяч.

Читайте також: Стерненко: Мураєв наговорив достатньо, аби закрити його пропагандистський телеканал (відео)

Очевидно, що це доводить регіоналів до сказу, адже у Стерненкових блогах вони зображені тими, ким і є насправді – неудоумкуватими жадібними злодіями та зрадниками без принципів і переконань.

Принципова річ – Стерненківа блог є українськомовним. На відміну від того ж Шарія, у Стерненка – тільки українські глядачі, і тому своїм прикладом він спростовує усталений міф про непопулярність українськомовного контенту.

Останнім часом українська влада зробила кілька правильних кроків щодо російської агентури, за які можна тільки похвалити. Але якщо при цьому все ті ж люди з оточення зрадників Януковича та Медведчука продовжать господарювати в Україні, переслідувати й тероризувати прихильників Майдану за їхні переконання – то сенс санкцій втрачається.

Пора вже припинити ці судоми недобитої зграї Януковича й усякої наволочі, на кшталт тітушок Маркова. Закінчуйте ганебне судилище.

Денис КАЗАНСЬКИЙ

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Розслідувачі з’ясували, що перед санкціями медведчуківські літаки сховали у Швейцарії (відео)

Мова йде про швейцарське містечко, в якому юридично прописана фірма "Інтернешнл Трейдинг...

Торговля наркотиками, пытки и убийства мирных жителей. Захватчик рассказал о “русском мире” в ОРДЛО (видео)

Новиков "не зря повоевал на Донбассе, прибарахлился и вовремя оттуда свалил, а...

Окупанти хочуть наших грошей: як російський репер заробляє водночас у загарбаному Донецьку й у Києві (відео)

Раніше він неодноразово гастролював у Криму. Теж незаконно. Заборона на в'їзд в...

Вот что ждет ОРДЛО, если Россия его все же аннексирует – Казанский (видео)

Ччто будет, если это произойдёт? Станет ли Донбасс жить лучше? Конечно, нет....