Воскресенье , 23 Июнь 2024
Общество

Нашестя COVID-19: у лікарнях ОРДЛО не вистачає ліжок

В ОРДЛО окупаційна влада приховує реальні цифри захворілих на коронавірус. Лікарні переповнені хворими, місць катастрофічно не вистачає.

Окупаційна влада на непідконтрольній частині Донбасу приховують реальну інформацію щодо кількості хворих на коронавірус. Інфекційні відділення буквально забиті хворими на ГРВІ та пневмонію, а медперсонал змусили підписати розписки про нерозголошення.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив командувач Об’єднаних сил Володимир Кравченко. Він повідомив, що нині кількість хворих на коронавірус в Росії перевищила кількість інфікованих в Китаї. Тож не дивно, в ОРДЛО також стрімко зростає кількість хворих на коронавірус.

Окупаційна влада усіма силами намагається приховати реальний стан епідемічної ситуації в “ДНР” та “ЛНР”. Часто коронавірус кваліфікують як пневмонію. У лікарнях відсутні запаси медичних масок, рукавиць та противірусних препаратів, не вистачає лікарів та необхідного медичного обладнання. Кравченко додав, що російське командування усі медикаменти та відповідні засоби направляє передусім на потреби російських військових.

aspi.com.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Новости по теме

Vodafone изменил цены и функционал популярных тарифов

Vodafone повышает стоимость тарифов, а так же изменяет наполнение своих пакетов.

Минобороны объяснило обновления в правила ведения военного учёта

В Украине вступили в силу обновлённые правила ведения военного учёта.

Какой анализ может спасти жизнь любого?

Кардиолог Анна Солощенко рекомендует на регулярной основе делать липидограмму.

Виктор Бронюк высказался о путинистках Лорак и Повалий

Лидер группы "ТИК" резко высказался об исполнительницах-запроданках Ани Лорак и Таисии Павлий.