Пятница , 10 Май 2024
Общество

Фармакологічна компанія Medicago оголосила про випуск вакцини-кандидата від коронавірусу

Канадська фармацевтична компанія Medicago заявила про виробництво вірусоподібних частинок (VLP) коронавірусу, що є першим кроком до розробки вакцини проти Covid-19, повідомляється сайті компанії.

Згідно з повідомленням, компанія виробила VLP за 20 днів після виділення гена SARS-CoV-2 (штаму вірусу, що спричиняє коронавірусну інфекцію), використавши запатентовану технологію на основі рослинної сировини.

Після завершення розробки вакцина повинна пройти доклінічні випробування на безпеку й ефективність. Випробування вакцини на людях Medicago планує після обговорень з організаціями охорони здоров’я – до літа (липень/серпень) 2020 року.

Компанія також використовує свою технологічну платформу для розробки антитіл до SARS-CoV-2 (які використовують для лікування інфікованих коронавірусом – ІФ) у співпраці з Науково-дослідним центром інфекційних захворювань при Університеті Лаваля, очолюваним доктором Гарі Кобінгером (Dr. Gary Kobinger), який допоміг розробити вакцину і лікування від лихоманки Ебола, за фінансової підтримки Канадського інституту досліджень у сфері охорони здоров’я (CIHR).

Medicago у 2009 році випустила вакцину-кандидата проти вірусу грипу H1N1 за 19 днів, у 2012 році виробила 10 млн доз моновалентної вакцини проти грипу протягом одного місяця для Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA). У 2015 році компанія Medicago також виробила моноклональні антитіла до лихоманки Ебола для Управління перспективних досліджень та розробок у галузі біомедицини (BARDA), що є частиною Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб США.

ua.interfax.com.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Как правильно выбрать анатомическую обувь?

Нередко при выборе обуви люди натыкаются на необычную для одежды характеристику "анатомическая".

Почему появляется чувство бессилия у людей?

Ощущение, будто жизненные силы пропали может преследовать любого человека.

Какие защитные механизмы проявляются в партнерских отношениях?

Каждый человек имеет защитные механизмы, которые проявляются по-разному.