Четверг , 7 Декабрь 2023
Общество

Вадим Івченко: Єдиний уклад в аграрному секторі, який можливий — це фермерство, сімейне фермерство, мале і середнє сільгоспвиробництво (відео)

Україна має 33% світових запасів чорноземів. Про це ми знаємо всі, але чомусь 29 років цим не користуємось…

План нашої команди – всю сировину, яку вирощує Україна потрібно переробляти у готову продукцію. Це наша стратегія! І тоді матимемо не 18 мільярдів доларів експорту в інші країни нашої аграрної сировини, а будемо як Італія – отримуючи вдесятеро більше з гектара землі отримуватимемо 180 мільярдів доларів доходів від експорту в українську економіку. А це ще півтора ВВП країни! Ось наш ресурс. 

Єдиний уклад в аграрному секторі який можливий – це фермерство, сімейне фермерство, мале і середнє сільгоспвиробництво. Поки ми не побудуємо цей уклад і не дамо можливість нашим фермерам та сільгосптоваровиробникам мати сільськогосподарську землі в своїй обробці для тих хто живе та працює на землі – нікому не дамо ввести базар сільськогосподарської землі. Базару та “дикого” ринку не буде! Буде європейська модель створення фермерства і мінімум додатково 2 мільйона нових робочих місць в аграрному секторі, в переробці. І це не просто наш успіх – це наш шлях. Наша аграрна команда точно знає як цього досягти. Така стратегія можлива і вона буде втілена в життя. 

Вадим Івченко

 

 

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Больше помощи: новые стипендии для студентов в условиях военных действий

Министерство соцполитики упростило получение стипендии социального типа, а так же социальной помощи.

Скоростной Интерсити+ №743 возвращается: билеты уже в продаже

"Укрзализныця" возвращает поезд Интерсити+ №743, путь которого идёт от Киева до Славско.

Минздрав Украины: рекомендации по действиям при травмах конечностей

МОЗ дало рекомендации украинцам о том, как стоит поступать при травмах конечностей.