Воскресенье , 10 Декабрь 2023
Политика

США запропонували Україні забути про “Північний потік-2”

Україні запропонували не дивитися на” Північний потік-2 ” виключно як на проблему.

Напередодні запуску газопроводу “Північний потік-2” Україні не варто зациклюватися на російському газі і його транспортуванні. Україні зараз набагато доцільніше сконцентрувати зусилля на тому, щоб стати частиною великого енергетичного переходу.

Таку заяву зробив старший радник з енергетичної безпеки Держдепу США Амос Хохштей в інтерв’ю журналу НВ, інформує UAINFO.org.

Як зазначив Хохштей, Україні варто говорити не про російський газопровід, не про “Північний потік-2”, а безпосередньо про інтеграцію в європейську енергосистему.

Хохштей закликав Україну не дивитися на “Північний потік-2” виключно як на проблему.

“Дивімось не вузько на “Північний потік-2″. Дивімось на наше майбутнє, в якому ми не повинні прокинутися і зрозуміти, що Україна ізольована від сучасних енергетичних систем світу та енергетичної економіки тільки тому, що хтось не зрозумів, що час модернізуватися”, – зазначив Хохштей.

При цьому, за словами представника Держдепу США зараз саме той момент, коли має початися великий енергетичний перехід, і Україна має бути його частиною.

За словами дипломата, інтеграція України в єдиний енергетичний простір Європи дозволить зробити відновлювану і ядерну енергію дешевшими.

“Я вже говорив, що хочу бачити Україну не країною, яка транспортує молекули, а країною, що поставляє електрони”, — сказав дипломат.

“Йдеться про трансформацію існуючого кошика енергоресурсів, відхід від вугілля і розширення джерел відновлюваної та ядерної енергії. Потрібно ефективно використовувати поклади українських енергетичних родовищ, а не тільки говорити про “Північний потік-2″ і газ з Росії. Чому б не прибрати цю зброю? Чому б не сказати, що російський газ не такий вже й важливий?”- додав Хохштейн.

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Полиция опровергла: Заявление о избиении Дубинского оказалось ложным

Национальная полиция проверила заявление о ложном избиении народного депутата Александра Дубинского.

Политические переговоры: Ермак встретился с Джейком Салливаном

Глава Офиса президента Украины провёл новые переговоры.

Михаил Подоляк: новый этап военного сопротивления российской агрессии

Для Украины, а так же стран-партнёров начался новый этап войны.

Освобождение от санкций: Сын олигарха РФ выигрывает в суде ЕС

Суд Евросоюза решил что необходимо исключить из списка санкций сына российского олигарха.