Среда , 21 Февраль 2024
Политика

«Батьківщина» наполягає на вдосконаленні вищої освіти в Україні

Фракція «Батьківщина» підтримала законопроєкт №2299 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти». Проте політсила наполягає на доопрацюванні документа у другому читанні.

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив народний депутат, перший заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко.

«У проєкті закону треба чіткіше прописати частину, у якій йдеться про проміжок часу, за який ВНЗ може скасувати своє рішення про присудження ступеня вищої освіти», – зазначив політик.

Іван Кириленко зауважив, що ідея щодо нарахування додаткових балів за мотиваційний лист вступника до ВУЗу може призвести до надмірного суб’єктивізму та поставити вступників у нерівні умови.

Окрім того депутат вважає недоцільним під час прийому на навчання не враховувати бали за особливі успіхи призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад та членів Малої академії наук.

Також представник «Батьківщини» висловив своє занепокоєння щодо пропозиції запровадження єдиного вступного іспиту з іноземної мови під час вступу до магістратури: «Чи не мінімізуємо ми цим число українських студентів та чи не стане це причиною ще більшого їх відтоку за кордон?».

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

После вторжения: как мировое сообщество обеспечит безопасность Украины

Украина получит новые "гарантии безопасности" от мирового сообщества.

Минобороны США: Поддержка Украины со стороны ‘Рамштайна’ будет продолжаться

США совместно с другими участниками "Рамштайна" поддерживают украинское государство.

Скандал вокруг немецкого политика: обвинения в связях с спецслужбами РФ

Помощник немецкого политика Евгения Шмидта сделал заявление о том, что покидает свой...