Воскресенье , 3 Декабрь 2023
Политика

Григорій Немиря зустрівся з делегаціями міжнародних спостерігачів БДІПЛ/ОБСЄ⁩, ПА ОБСЄ, ЄП і ПА НАТО

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова юридичного департаменту партії Жанна Усенко-Чорна провели зустріч із делегаціями міжнародних спостерігачів БДІПЛ/ОБСЄ, Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), Парламентської Асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ПА ОБСЄ), Європейського Парламенту (ЄП) та Парламентської Асамблеї НАТО зі спостереження за позачерговими парламентськими виборами.

«Ми дуже раді зустрітися з вами та сподіваємося, що ваша присутність в Україні сприятиме тому, щоб ці парламентські вибори були чесними, демократичними та прозорими, що вони відбудуться відповідно до стандартів ОБСЄ. Це є ключовим пріоритетом команди Юлії Тимошенко», – наголосив Григорій Немиря.

Представники «Батьківщини» детально ознайомили спостерігачів з позицією партії щодо ситуації в Україні та виборчою програмою політичної сили, передали їм детальний аналіз порушень з прикладами.

Окрім того, Григорій Немиря нагадав, що згідно з останнім аналізом діяльності всіх 352 українських партій за останній політичний цикл (2014 – 2019 рр.), який провів Міжнародний центр перспективних досліджень, «Батьківщина» визнана найефективнішою партією України.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Освобождение от санкций: Сын олигарха РФ выигрывает в суде ЕС

Суд Евросоюза решил что необходимо исключить из списка санкций сына российского олигарха.

Протест против Лаврова: Пять стран отказываются от участия в встрече ОБСЕ

Кулеба заявил о списке стран, которые не будут на заседании ОБСЕ.

Сильнее вместе: ЕС и НАТО готовы помогать Украине в военной сфере

ЕС, а так же НАТО необходимо производить сотрудничество в сфере вопросов производства...

Дмитрий Кулеба: Спасение ОБСЕ возможно только без России

Для того чтобы спасти ОБСЕ необходимо найти способ выдворения оттуда России.