Вторник , 26 Сентябрь 2023
Политика

Привітання Юлії Тимошенко з нагоди 20-річчя партії «Батьківщина»

20!

Для мене сьогодні дуже важливий день. І зовсім не через те, що за кілька днів – доленосні парламентські вибори. То само собою зрозуміло… Цей день важливий, бо сьогодні нашій «Батьківщині» – 20 років!

Партія народилася тоді, коли Україні у людському вимірі було лише сім років – ще зовсім дитя…

Нині Україна виросла й змужніла. І хай вона сьогодні веде війну та потерпає від великої біди, але – вона вистояла, вона відбулася, вона не зламалася і не здалася. В тому числі завдяки й вам, дорогі мої однопартійці, браття і сестри, друзі й колеги! Бо саме ви всі ці роки, вранці і ввечері, в спеку і в холод, коли було треба виходили на майдани та площі, недосипали тривожних ночей, захищали її, дбали про неї, боролися і кликали людей за собою. Не жалілися, не відмовчувалися, не втомлювалися.

Ви не спостерігали за плином історії, ви самі, власноруч творили її.

Що таке для історії двадцять років? Та майже нічого, одна мить, секунда. Але для нас, для нашої команди, для країни – це ціла епоха гартування справжньої Мужності, Честі, Гідності! Ми знаємо про ці поняття не з книжок, а з власних сердець, з власного досвіду і власного життя.

На відміну від інших, ми – не модний новий політичний проект під вибори. В нашій партійній ДНК весь біль, всі турботи і всі переживання незалежної України. Бо ми – справжня, реальна політична сила, що виросла разом з країною і завжди стоїть і непохитно стоятиме на сторожі її інтересів.

Кажуть, що політичні партії старіють, як ідея… Так, погоджуюсь, це закономірний процес. Скажу більше: навіть люди старіють… Двадцять років – це не мало для людини… Але не старіють і ніколи не постаріють наші серця і не зачерствіють душі. Бо ми – справжні, ми мужні, ми – найкращі!

Я вітаю вас зі святом, мої чарівні, чудові, найрідніші і найближчі для мене люди! Я дякую вам за вашу роботу, за ваші переживання, за ваш чесний і праведний шлях!

Я низько вклоняюся вам – залізним людям залізної партії «Батьківщина». Я також безмежно вдячна людям, які всі ці роки голосують за нашу партію. Ваша довіра безцінна! Ми з вами ще неодмінно скажемо своє велике й вагоме слово – слово перемоги!

Слава Україні!

«Батьківщині» – слава!

Юлія Тимошенко

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Поддержка Украины: Греция развенчивает ожидания Путина

Премьер-министр Греции высказался о будущей поддержке Украине.

Провал информационных атак РФ: Украина укрепляет свои международные связи

Усилия РФ в деле о ссоре украинского государства с партнёрами провалилась.

Украинская армия наращивает силу: Польша продолжает поставку вооружения

Польша продолжает поставки вооружения украинским военнослужащим.