Среда , 28 Февраль 2024
Политика

Олена Кондратюк: «Телепровокація» Путіна стала можливою через політику попередньої влади

Організація спільного телемосту українського та російського каналів – це цинічне дійство проросійських сил, це акція для мобілізації «легковірних» виборців, яка стала можливою через бездіяльність Петра Порошенка на посаді президента.

Про це зазначила на своїй сторінці у Facebook п’ятий номер списку «Батьківщини», секретарка Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформполітики Олена Кондратюк.

«Усі пам’ятають звернення попередньої влади (президента Порошенка) до СБУ з вимогою розслідувати проросійський вплив на українські телеканали? Чим завершились ці звернення? Бездіяльними розмовами та маніпулюванням! Ну що ж, тепер маємо нахабне продовження впливу проросійської інформполітики», – пояснила політик.

На думку народної депутатки, за два тижні до виборів політтехнологи викладають останні карти. І бездіяльність нової влади не зупиняє їх від спекуляцій на темі національної безпеки.

Олена Кондратюк переконана, спроба легалізувати мовлення заборонених в Україні російських телеканалів вимагає якнайскорішої реакції Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, сформованої попереднім президентом.

«Сьогодні вже очікуємо офіційної позиції та дій від нового президента! Хочеться вірити, що буде попередження про неприпустимість ефіру брехливих пропагандистських каналів. Партнерство з брехнею не має жодного відношення до свободи слова!» – підсумувала народний депутат.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

После вторжения: как мировое сообщество обеспечит безопасность Украины

Украина получит новые "гарантии безопасности" от мирового сообщества.

Минобороны США: Поддержка Украины со стороны ‘Рамштайна’ будет продолжаться

США совместно с другими участниками "Рамштайна" поддерживают украинское государство.

Скандал вокруг немецкого политика: обвинения в связях с спецслужбами РФ

Помощник немецкого политика Евгения Шмидта сделал заявление о том, что покидает свой...