Среда , 24 Апрель 2024
Политика

Іван Крулько: Ціна на газ знизиться, якщо президент своїм указом зупинить рішення уряду

Треба готуватись до опалювального періоду та знижувати ціни на газ, не чекаючи виборів і формування уряду.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру «Подробиці вибору» на телеканалі «Інтер».

Парламентарій нагадав, що президент уже зараз має можливість знизити ціну на газ і Юлія Тимошенко передала йому «рецепт» у вигляді пакету документів. Зокрема, один із них – проєкт указу про накладання вето на рішення уряду щодо ціни на газ і його ухвалення автоматично знизить вартість блакитного палива.

На думку парламентарія, відтягувати із прийняттям тарифного питання – немає часу, адже скоро опалювальний сезон, а уряд «загрався» у політику і  досі не подав у парламент бюджетну декларацію щодо формування бюджету країни на наступний рік.

«У  парламенті вже давно мав розпочатися бюджетний процес і робота над макроекономічними параметрами. Але уряд досі не подав бюджетну декларацію. І таке враження, що вже й не подасть до парламентських виборів, – спрогнозував  Іван Крулько. – Натомість в  уряді нарешті заговорили, що треба звільнити голову НАК «Нафтогазу» Коболєва, який всі ці роки забезпечував згубну політику щодо цін на газ, відмовився виплатити компанією дивіденди в бюджет, але при цьому виплатив собі премію 280 млн грн. Але де був уряд всі ці роки, коли Коболєв отримував по 2 млн грн зарплати щомісяця і коли люди платили непідйомні тарифи?»

Народний депутат переконаний, що вже зараз треба переходити від обіцянок до конкретних дій і справ, щоб ситуація в країні змінювалася.

Резюмуючи, Іван Крулько зауважив, що після виборів має бути сформована коаліція дій і «Батьківщина» готова об’єднуватись навколо принципів і цінностей, а не посад.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

США могут отправить Украине транш вооружения спустя несколько дней после подписания закона

Первую партию военной помощи, переданной США могут доставить в Украину уже через...

Европарламент планирует оценить «выборы в России» на следующей неделе

Действующие депутаты Европарламента планируют проголосовать за резолюцию о "президентских выборах" на территории...

«Позитивные сигналы по ПВО», — Германия на заседании Совета Украина-НАТО

Немецкое государство рассказало о "позитивных сигналах" по ПВО для ВСУ.

Греция хочет создать себе ПВО, основываясь на “Железном куполе”

Греция планирует начать разработку системы противовоздушной обороны аналогичную израильскому "Железному куполу".