Вторник , 26 Сентябрь 2023
Политика

Юлія Тимошенко: Я не хочу, щоб Зеленський перетворився на Порошенка

Юлія Тимошенко сподівається на те, що Володимир Зеленський не повторюватиме політики Порошенка, яка призвела до занепаду України та бідності наших громадян. І вона готова допомогти новому президенту, поки він не набрав достатньо досвіду.

Про це заявила лідер «Батьківщини» під час ефіру на телеканалі NewsOne.

«Я мрію про те, щоб Зеленський робив інші правильні для країни речі. Саме тому йому потрібне єднання з тими людьми, які не сприймають і не сприймали економічну та соціальну політику Порошенка», – переконана вона.

Голова партії не хотіла, щоб новий президент перетворювався в старого: щоб він не залишав таку стратегію розвитку економіки України, яка в нас була 5 років, щоб не ставився до людей так, як Порошенко, «коли він говорив солодкі речі і водночас знищував людей своєю недопустимою політикою (низькими пенсіями та зарплатами, високими тарифами тощо).

«Не хочу, щоб навколо президента зібралося корупційне зборище, як навколо Порошенка, і щоб він на кожен фінансовий потік розставляв своїх «братків», які знімали там мільярди грн, а потім все це прикривав патріотичною риторикою», – нагадала вона часи правління Порошенка.

Юлія Тимошенко також хотіла, щоб президент переїхав з Банкової: «Зараз президента критикують, що він хоче кудись переїхати з Банкової, а я би хотіла, щоб він поїхав з цього палацу, взяв десь простий офіс. Бо це місце – прокляте».

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Поддержка Украины: Греция развенчивает ожидания Путина

Премьер-министр Греции высказался о будущей поддержке Украине.

Провал информационных атак РФ: Украина укрепляет свои международные связи

Усилия РФ в деле о ссоре украинского государства с партнёрами провалилась.

Украинская армия наращивает силу: Польша продолжает поставку вооружения

Польша продолжает поставки вооружения украинским военнослужащим.