Вторник , 26 Сентябрь 2023
Политика

Юлія Тимошенко: Люди не чекатимуть результатів роками – треба діяти негайно

Знизити ціни на газ і комунальні тарифи та працювати над збільшенням доходів людей – це головні завдання нового парламенту й уряду.

Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі ток-шоу «Вибір» на телеканалі «Україна».

Вона закликала припинити з’ясовувати стосунки та ділити людей, а об’єднати усіх прихильників змін, фахових і компетентних політиків в єдину національну команду – коаліцію дій, щоб досягти швидких результатів, які відчує кожний українець.

Лідер «Батьківщини» наголосила: ціни на газ та комунальні тарифи треба знижувати вже зараз, не чекаючи, поки зарплати та пенсії українців зростуть до європейського рівня.

Водночас, переконана Юлія Тимошенко, потрібно заохочувати збільшення доходів громадян. Це вимагає зміни бюджетної політики й параметрів бюджету на наступний рік. А пенсія вже сьогодні не може бути меншою за 3049 гривень, переконана Голова партії.

За словами Юлії Тимошенко, в Україні необхідно створити умови для роботи, життя, виховання дітей, які б не змушували українців шукати щастя на чужині.

«У нас щохвилини 2 людини виїжджає за кордон. Нам треба діяти негайно. Треба зібрати коаліцію дій, а не мрій, і діяти професійно одразу на наступний день після обрання парламенту та уряду», – зазначила вона.

Команда Юлія Тимошенко готова запропонувати новому об’єднанню стратегічну програму – «Новий курс України», яку творили вітчизняні фахівці впродовж 5 років: «Ми всім допоможемо, щоб досягнути результату негайно, а не через роки».

ba.org.ua

 

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Поддержка Украины: Греция развенчивает ожидания Путина

Премьер-министр Греции высказался о будущей поддержке Украине.

Провал информационных атак РФ: Украина укрепляет свои международные связи

Усилия РФ в деле о ссоре украинского государства с партнёрами провалилась.

Украинская армия наращивает силу: Польша продолжает поставку вооружения

Польша продолжает поставки вооружения украинским военнослужащим.