Понедельник , 20 Май 2024
Политика

Політолог: Нинішні політичні проекти-новачки можуть повторити долю своїх попередників

Політичний експерт, голова корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко  в ефірі телеканалу ZIK розповів, чому падає підтримка політсили Порошенка, та яка доля може спіткати нові політичні проекти:

«Гасло «Армія-мова-віра» прихильники Порошенка підтримують та цього замало. Рейтинги екс-президента та його оновленої партії знижується, бо він набрав у список багато представників «Народного фронту», колишніх високопосадовців з Кабміну…  Натомість Порошенко буде або тримати нейтралітет до президента, або ж висловлювати йому на словах підтримку. Це не є правильним, бо ж треба мати власну позицію. Та ж Юлія Тимошенко нещодавно передала президенту пакет документів  щодо зменшення тарифів.  От це дієва підтримка», – зазначив політичний експерт.

Також Матвієнко нагадав, що БПП, «Самопоміч», «Народний фронт» – були проектами спеціально створеними до виборів 2014 років. Натомість вони стали одно сезонними на противагу тій же «Батьківщині» з великою історією. Тож на думку експерта, нинішні політичні проекти-новачки можуть повторити долю своїх попередників».

«Вечірні Вісті»

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

РФ хочет вмешаться в выборы в Европарламент, Польша и Латвия под угрозой

Выборы в Европейский парламент находятся под угрозой вмешательства со стороны РФ.

ЕС разработал соглашение о гарантиях безопасности для Украины

ЕС уже завершил разработку двустороннего соглашения о гарантиях безопасности.

США не ожидают серьезных прорывов со стороны РФ на фронте

В Соединенных Штатах Америки сделали предположение по поводу российских войск.