Понедельник , 20 Май 2024
Политика

Зеленському вигідно, щоб Тимошенко обрали головою уряду, – Валентин Гладких

Після проведення парламентських виборів президентській партії «Слуга народу» було б доцільно сформувати коаліцію із «Батьківщиною» та призначити Юлію Тимошенко прем’єр-міністром.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив політолог, експерт громадської організації «Слово і діло» Валентин Гладких.

Пояснюючи привабливість створення більшості саме із партією «Батьківщина» експерт наголошує на тому, що в цієї політсили розгалужена структура партії, яка охоплює всі регіони України.

«Зі «Слугою народу» багато людей зайдуть до парламенту, також знайдеться достатня кількість людей для формування органів виконавчої влади. Але наскільки глибоко вони укорінені в регіонах? Чи дійсно в них є міські осередки та кадрові ресурси та кадровий потенціал у глибинці? У «Батьківщини» це дійсно є.

В футболі кажуть, що стабільність – ознака класу. І саме партія Тимошенко демонструє достатньо високий рівень стабільності, переживши безліч політичних зірок, які спалахували й з часом згасали», – підкреслив Валентин Гладких.

Експерт також констатував, що Юлія Тимошенко як досвідчений політик прекрасно усвідомлює, що у разі її обрання прем’єр-міністром, саме на неї покладуть відповідальність за всі ті непопулярні рішення, які доведеться схвалювати.

«Насправді для Зеленського це буде вкрай комфортна ситуація, щоб Тимошенко обрали головою уряду. Логіка проста: нехай вона йде та робить. Якщо в неї щось вийде, це буде спільна перемога. Якщо ж в неї не вийшло, винна в усьому вона сама й надалі самотужки цей тягар несе», – пояснив він, додавши, що відповідальність Зеленському в парламенті варто розділити із партнерами по коаліції. 

Вечірні Вісті

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

РФ хочет вмешаться в выборы в Европарламент, Польша и Латвия под угрозой

Выборы в Европейский парламент находятся под угрозой вмешательства со стороны РФ.

ЕС разработал соглашение о гарантиях безопасности для Украины

ЕС уже завершил разработку двустороннего соглашения о гарантиях безопасности.

США не ожидают серьезных прорывов со стороны РФ на фронте

В Соединенных Штатах Америки сделали предположение по поводу российских войск.