Пятница , 21 Июнь 2024
Происшествия

Анна Маляр: Робота в поліції приваблює як щирих борців зі злочинністю, так і садистів, які хочуть легально задовольняти свої збочення

«У місті Кагарлик Київської області розформовано відділок поліції після інциденту з побиттям і зґвалтуванням затриманої жінки. Новина, яка сьогодні обійшла всі ЗМІ», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише юрист Анна Маляр.

«Насправді, насильство з боку працівників поліції трапляється значно частіше, ніж ви бачите це у заголовках ЗМІ.
Буквально сьогодні я розмовляла з чоловіком, якого вже півроку підозрюють у вбивстві сусідки. Він розказав про насильство під час допитів. Але людина не зламалась, вину не визнала і від безвиході звернулась на телебачення. Журналісти провели розслідування, допомогли пройти йому поліграф, організували “очну ставку” з потерпілими та свідками – і самі потерпілі зняли всі свої підозри та звинувачення, переконавшись у їх безпідставності. Але поліція вже півроку не може це з”ясувати. Перед ефіром я зроблю анонс, побачите цю історію. І таких історій я можу розказати багато.

Так ось. Проблема насильства в правоохоронних органах не нова і не унікальна, вона є скрізь через специфіку діяльності. Чому? Тому що робота в поліції приваблює як щирих борців зі злочинністю, так і садистів, які хочуть легально задовольняти свої збочення. Тому, в поліції працюють люди різні – і справжні поліцейські за покликанням, і перевертні.

Як з цим впорались у розвинених країнах? Там під час прийому на роботу в поліцію людину просто перевіряють на садизм, жорстокість, агресивність. Перевіряють скрізь за різними методиками, але вони спрямовані саме на відсіювання садистів.
От скажімо, є в мене знайомий поліцейський з Великобританії, він розповідає, що його перевіряли на любов до тварин та дітей.

Власне, немає нічого складного у тому, аби і в нас, серед усіх бажаючих працювати в поліції, відбирали лише тих, хто готовий боротись зі злочинністю законними методами», – завершує юрист.

«Вечірні Вісті» 

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

В Киеве из-за разрушения путепровода изменили движение общественного транспорта

Вечером в среду 19 июня на территории украинской столицы произошло обрушение части...

Самолет РФ нарушил воздушное пространство Швеции

Министерство иностранных дел Швеции выразило своё недовольство по поводу недавнего нарушения воздушного...

В центре Одессы произошла стрельба, задержаны хулиганы, среди которых россияне

В центре Одессы трое мужчин устроили конфликт в котором была стрельба.

В Харьковской области произошла драка между гражданскими и военными

В Интернете появилось видео конфликта между сотрудниками ТЦК и несколькими гражданами в...