Среда , 27 Сентябрь 2023
Происшествия

МВС змінило алгоритм реагування на повідомлення про замінування

У випадку надходження повідомлення про замінування виборчої дільниці, рішення про евакуацію людей приймає безпосередній керівник поліції на місці.

Про це сьогодні, 2 липня, під час наради заявив перший заступник міністра Сергій Яровий.

«Ми розуміємо, що у день голосування, є ризик отримати велику кількість повідомлень про замінування виборчих дільниць.  Після відповідної перевірки, такі повідомлення виявляються хибними, але перевірка приміщення займає багато часу. Щоб не допустити зриву процесу головування у день виборів, наказом міністра внутрішніх справ було змінено алгоритм реагування на повідомлення про замінування. Відтепер, рішення про евакуацію після обробки всієї інформації приймає безпосередньо керівник»,- сказав Сергій Яровий.

Директор Департаменту юридичного забезпечення МВС Денис Горбась наголосив, що перевірка повідомлення про замінування виборчої дільниці має проходити швидко та оперативно. 

«У випадку отримання повідомлення на місце будуть направлені наряди та повідомлено керівництво. Негайно буде сформовано відповідний підрозділ кіберполіції, карного розшуку, кримінальної поліції, вибухотехнічний підрозділ, який оперативно перевіряє інформацію і в сукупності з інформацією оперативного чергового передає керівнику поліції на місці. Який і визначається, з формами і видами реагування, зокрема, приймає рішення про зупинення діяльності тимчасового відповідного підприємства та організацію евакуації людей»,- сказав Денис Горбась.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що наказ зі змінами вже передано всім керівникам поліції.

«Відтепер керівники поліції на місцях, керуючись інформацію, яку надаватимуть оперативні підрозділи самостійно визначають види та кількість нарядів, які необхідно направити на місце події та необхідність проведення евакуаційних заходів»,- сказав Сергій Князєв.

mvs.gov.ua

 

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Российские Вооруженные Силы атакуют Херсон: три раненых и разрушения

Вооружённые Силы Российской Федерации вновь гатят по Херсону.

Воздушная война: Украина ликвидирует беспилотники РФ в ночной атаке

ВСУ ликвидировали российскую атаку дронами ночью 26 сентября.

Дроны РФ обстреляли Херсон: пострадало шестеро гражданских

ВС РФ использовали артиллерию для обстрела Херсона 24 сентября 2023 года.

Грузия под стихийными бедствиями: два мощных землетрясения за утро

На территории грузинского государство сейсмологи засекли новую активность.