Воскресенье , 23 Июнь 2024
Происшествия

МВС змінило алгоритм реагування на повідомлення про замінування

У випадку надходження повідомлення про замінування виборчої дільниці, рішення про евакуацію людей приймає безпосередній керівник поліції на місці.

Про це сьогодні, 2 липня, під час наради заявив перший заступник міністра Сергій Яровий.

«Ми розуміємо, що у день голосування, є ризик отримати велику кількість повідомлень про замінування виборчих дільниць.  Після відповідної перевірки, такі повідомлення виявляються хибними, але перевірка приміщення займає багато часу. Щоб не допустити зриву процесу головування у день виборів, наказом міністра внутрішніх справ було змінено алгоритм реагування на повідомлення про замінування. Відтепер, рішення про евакуацію після обробки всієї інформації приймає безпосередньо керівник»,- сказав Сергій Яровий.

Директор Департаменту юридичного забезпечення МВС Денис Горбась наголосив, що перевірка повідомлення про замінування виборчої дільниці має проходити швидко та оперативно. 

«У випадку отримання повідомлення на місце будуть направлені наряди та повідомлено керівництво. Негайно буде сформовано відповідний підрозділ кіберполіції, карного розшуку, кримінальної поліції, вибухотехнічний підрозділ, який оперативно перевіряє інформацію і в сукупності з інформацією оперативного чергового передає керівнику поліції на місці. Який і визначається, з формами і видами реагування, зокрема, приймає рішення про зупинення діяльності тимчасового відповідного підприємства та організацію евакуації людей»,- сказав Денис Горбась.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що наказ зі змінами вже передано всім керівникам поліції.

«Відтепер керівники поліції на місцях, керуючись інформацію, яку надаватимуть оперативні підрозділи самостійно визначають види та кількість нарядів, які необхідно направити на місце події та необхідність проведення евакуаційних заходів»,- сказав Сергій Князєв.

mvs.gov.ua

 

Leave a comment

Добавить комментарий

Новости по теме

Нанесён удар по оккупированному Мариуполю и окрестностям

На территории временно оккупированного Мариуполя и окрестных городах произошли атаки по объектам...

В Киеве из-за разрушения путепровода изменили движение общественного транспорта

Вечером в среду 19 июня на территории украинской столицы произошло обрушение части...

Самолет РФ нарушил воздушное пространство Швеции

Министерство иностранных дел Швеции выразило своё недовольство по поводу недавнего нарушения воздушного...

В центре Одессы произошла стрельба, задержаны хулиганы, среди которых россияне

В центре Одессы трое мужчин устроили конфликт в котором была стрельба.