Пятница , 29 Сентябрь 2023
Культура

Оксана Караванська представила ювілейний Український Haute Couture

П’ятий рік поспіль fashion-історія від Оксани Караванської як спеціальна подія Leopolis Jazz Fest відкрила для світських гостей лише на один день Митрополичі Сади Андрея Шептицького.

Покази Караванської посприяли початку реставрації цієї знаменитої культурної пам’ятки Львова – і сюди повернулись аристократизм та вишуканість ландшафтного дизайну.Український Haute Couture від Караванської традиційно міксує розмаїті види мистецтва. І цей рік не став винятком. Нова колекція дизайнерки інспірована, серед іншого, графічними роботами львівського художника Юрка Коха та створена у колаборації із грузинським брендом аксесуарів ручної роботи BOO Jewellery. Ювілейний показ відбувся за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Музичний супровід – від учасниці «Голосу країни-9», бандуристки та співачки Марини Круть, а саунд-трек модної історії створили художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець, а також шестеро гуцулів-трембітарів, які спеціально для цієї події спустилися з Карпат.

«Ідея нової колекції народилась у самих Садах, коли я собі уявила на Святоюрській горі над Львовом звучання трембіт. Мене завжди захоплювали глибинність та містичність гір. Тому у цій колекції поєдналися старовинна гуцульська музика і сучасна графіка, новітні технології і авторські орнаменти, а містика гір об’єднала український одяг із грузинськими прикрасами», – розповіла Оксана Караванська.

Фото: Степан Лутчин, Олександр Шамов.

Вечірні Вісті

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Чем заняться с друзьями онлайн? Топ-5 идей

Как сделать вечеринку действительно веселой дома? Мы подобрали несколько вариантов на разный...

Изменения в процессе выезда за границу: как это повлияет на артистов и журналистов

Министерство культуры Украины изменило процесс выезда за границу.