В уряді відповіли, чи стане COVID-сертифікат «перепусткою» у метро під час локдауну

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, як працюватиме громадський транспорт за умов нових карантинних обмежень.

Про це він заявив на прес-конференції, інформує UAINFO.

«Звичайно, ми будемо ставити вимогу — вакцинація водіїв та працівників транспорту. Стосовно пасажирів — буде зберігатися масковий режим, соціальна дистанція. Звичайно, в громадському транспорті вимагати сертифікати (про вакцинацію) недоцільно. Закривати (громадський транспорт) ми не плануємо. Наша мета — захистити людей, не роблячи жорсткого локдауну», — пояснив Шмигаль.

Карантин в Україні

13 вересня Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови №1236, якими встановлюються нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Зміни набирають чинності через 7 днів з моменту публікації.

Ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані «жовтий» або «зелений») та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 год) або одужання від COVID-19. Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» — про повний курс.

Тепер у разі введення «жовтого» рівня епіднебезпеки навчальні заклади працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з «жовтими» чи «зеленими» COVID-сертифікатами.

Обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть «жовтий» чи «зелений» COVID-сертифікат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Україна більше не вірить обіцянкам Заходу – Кулеба
Next post Apple провела большую презентацию: что известно о новых iPhone и прочих новинках. ФОТО, ВИДЕО