До 25 грн: коли киянам чекати на скандальне підвищення цін на проїзд

Рішення про зміни тарифу на проїзд у громадському транспорті буде прийматися з урахуванням думки киян, запевнив Поворозник.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що процес зміни тарифу на проїзд у комунальному громадському транспорті триває два-три місяці та остаточне рішення буде прийнято після ретельного аналізу розрахунків, наданих перевізниками.

Про це він повідомив у ефірі одного з українських телеканалів, інформує UAINFO.org.

«Вчора були заяви в частині підвищення тарифу київськими перевізниками, комунальними підприємствами «Київський метрополітен» і «Київпастранс» зроблені відповідні розрахунки — 21 і 25 гривень. Ці документи сьогодні передаються в департаменти транспорту та економіки, і буде зроблений детальний аналіз цих розрахунків і після цього будуть прийматися ті чи інші рішення», — заявив він.

За словами Поворозника, зміна тарифу є досить тривалою — це процес двох-трьох місяців, це процес громадських обговорень, він публічний.

«Це буде обговорюватися перед тим, як будуть вноситися ті чи інші зміни щодо вартості тарифу», — зазначив він.

«З аналізу ситуації тієї, яка є на комунальних підприємствах, будуть прийматися ті чи інші рішення, і я точно скажу, що вони будуть прийматися з урахуванням думки киян, в тому числі. Ми розуміємо складну економічну ситуацію, яка є не тільки на підприємствах транспорту, а також складну ситуацію й у киян в першу чергу, пов’язану з пандемією … будемо знаходити якусь золоту середину», — додав перший заступник голови КМДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Ровно 73 года назад, 14 мая 1948 года Израиль стал независимым государством – Бутусов
Next post Верховная Рада получила представление об отставке Степанова