У 30 разів ефективніше «Ремдесивиру»: вчені знайшли нові COVID-ліки

Препарат «Плитидепсин», який раніше випробовувався для боротьби з раком, опинився у 27,5 разів більш ефективним проти коронавірусу, ніж препарат «Ремдесивир». Дослідження вченими проводилися в США, Великобританії та Іспанії.

Відповідне дослідження вчені опублікували в журналі Science, повідомляє РБК-Україна.

Як повідомляється, в минулому році вчені почали проводити дослідження противірусної дії «Плитидепсина» поряд з іншими експериментальними препаратами. Вони прийшли до висновку, що він дійсно може мати лікарське значення в лікуванні COVID-19.

Вчені пояснюють, що на відміну від інших препаратів «Плитидепсин» не впливає на білки самого вірусу, а на білки клітин, які вірус використовує для реплікації.

«Плитидепсин» виготовляється з морських тварин асцидий. У 2004 році цей препарат був зареєстрований Європейським агентством лікарських засобів, як такий, що допомагає при лікуванні раку. В Австралії цей препарат використовують для лікування пацієнтів з деякими видами мієломи.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала не використовувати препарат «Ремдесивир» для пацієнтів з COVID-19 незалежно від тяжкості захворювання.

РБК-Україна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Один циклон залишає Україну, наступний готується прийти: якої погоди чекати в Україні
Next post Судьба «Северного потока-2» так или иначе, будет решена в этом году, – Эль Мюрид